AEA

29 березня у Києві відбувся ярмарок інновацій і сучасних технологій у галузі ефективного управління житловим фондом «Зелена мітла – 2018». Захід об’єднав власників квартир і приватних будинків, голів ОСББ і професійних управлінців, а також обслуговуючі та будівничі компанії, які дбають про комфорт житла і його якість.

Експерти-практики Асоціації енергоаудиторів представили на ярмарку Автоматизовану систему енергетичного моніторингу (АСЕМ) – комплекс програмного та технічного забезпечення для дистанційного обліку споживання паливно-енергетичних ресурсів.

Розробники запевняють: пропозиція унікальна і не має аналогів в Україні. Як розповів директор компанії «ЕСКО Україна» Григорій Романюк, система забезпечує автоматизований облік енергоресурсів на основі даних, отриманих безпосередньо від вузлів обліку тепла, електричної енергії, гарячої та холодної води, а також здійснює збір інформації про аварійні сигнали та температуру повітря всередині приміщень. Завдяки точній та оперативній інформації АСЕМ вирішує питання контролю, підвищення ефективності споживання та раціонального використання паливно-енергетичних ресурсів.

Серед інших можливостей, запропонованих Асоціацією відвідувачам виставки, – система управління енергією в місті/громаді.

Під час ярмарку відбувся Всеукраїнський форум управителів. Учасники поглибили свої теоретичні знання, обмінялися досвідом з колегами, відкрили нові можливості. А ще обговорили ідеї майбутніх розробок, аби презентувати їх наступного року.