AEA

Управління енергією - тренд майбутнього

Асоціація енергетичних аудиторів в житлово-комунальному господарстві пропонує скористатися унікальною пропозицією зі створення інтегрованої системи управління енергією в місті/громаді. Інноваційна система дозволить отримати надійні дані про енергетичні та фінансові ресурси міста/громади, що дасть можливість підвищити ефективність використання ресурсів, запровадити пріоритетність заходів з енергозбереження у місті у відповідності від їх реальної фінансової ефективності.

Система управління енергією створить базис для залучення коштів з Фонду енергоефективності та виконання умов Угоди мерів, а також Плану дій зі сталої енергетики та клімату (SECAP). Впровадження інструментарію Управління енергією надає нові можливості для промоції та підвищення статусу міста як учасника Національної системи енергомоніторингу в рамках членства України в Енергетичному Співтоваристві.

Унікальна інтегрована система включає в себе наступні модулі:

  1. Створення цільової Програми «Управління Енергією» у Вашому місті/громаді та її презентації на сесії відповідної територіальної ради.
  2. Надання інформаційних матеріалів щодо актуальних питань в галузі енергоефективності протягом календарного року.
  3. Проведення експрес-аудиту системи енергопостачання міста/теплових районів міст.
  4. Впровадження системи енергоменеджменту у Вашому місті/громаді.
  5. Впровадження системи енергомоніторингу у Вашому місті/громаді.
  6. Аналіз міської Програми з енергоефективності (за наявності) та експертна допомога щодо її актуалізації до стандарту «Плану дій зі сталої енергетики та клімату (SECAP)» міста/області.
  7. Навчання персоналу Вашої громади за темами енергоаудиту, енергоменеджменту, енергомоніторингу, планування управління енергією та фінансового забезпечення проектів.
  8. Розробка 2 інвестиційних проектів, що відповідають «Плану дій зі сталої енергетики та клімату (SECAP)».

Асоціація енергетичних аудиторів в ЖКГ – найбільше професійне об’єднання експертів та практиків енергоаудиту та енергоменеджменту України, що ефективно працює вже 10 років. Підсумовуючи зібраний досвід, ми підготували практичний посібник «Управління енергією в місті/громаді».

У Посібнику зібрані напрацювання у сфері енергоаудиту, енергоменеджменту, енергомоніторигу, енергопланування та механізмів фінансування енергоефективності в громадах, а також десятки зразків документів та стандартів для практичного використання. Їх застосування створює інфраструктуру управління енергією.

Якщо ця пропозиція Вас зацікавила, просимо повідомити нас про потребу створити систему управління енергією у Вашому місті.

Пишіть на е-mail: projects@aea.net.ua

Сподіваємось на подальшу співпрацю у найближчий час!

Презентація проекту тут